İSTANBUL'DA YAZ TATİLİ KEYFİ

Yaz geldiği halde tatil planı yapamıyorsanız işte harika bir öneri... Yazın İstabul'da olup tatile çıkamayanlar üzülmesin..İşte İstanbul'da Beach keyfi yaşamanın adresi..

Bütün kış süren yoğun çalışmanın, şehir stresinin, korna seslerinin öyle çok uzaklara gitmeden hayatınızdan çıkıp, incecik, altın sarısı kumlarla örtülü bir kumsala, masmavi bir denize ve etrafınızı saran son derece keyifli bir mekana dönüşebileceğini düşünün. Böyle bir şeyin olamayacağına inanıyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü Sarıyer – Gümüşdere'de tam size göre bir yer var; Seanergy Beach Club...

Sarıyer – Gümüşdere mevkiinde, 2006 yazından beri hizmet veren Seanergy Beach Club, güney sahillerini aratmayan, 300 metrelik altın sarısı kumsalı; 1400 m² platform üzerine kurulmuş restaurant ve güneşlenme terası; doğal renklerin hakim olduğu dekorasyonu ve üstün hizmet anlayışıyla, tam beş yıldır İstanbullulara şehirde plaj keyfi sunuyor.

23 dönümlük bir araziye kurulan mekanda, 3'er metre aralıklarla dizilmiş şezlonglara uzanıp, denizin ve güneşin tadını çıkarmanın yanı sıra, ücretsiz otopark, kablosuz internet, çocuklar için oyun parkı, camping, beach volley, beach soccer, su sporları, langırt, gibi eğlence alternatifleri ve uzman eğitimciler eşliğinde kiteboard yaparak harika bir hafta sonu geçirebilirsiniz.

Ayrıca birinci sınıf mutfağı ve geniş mönüsüyle damak zevkine de hitap eden mekan, akşam yemeğinizi ziyafete dönüştürme konusunda da oldukça iddialı olduğu gibi, özel toplantılarınızın, iş yemeklerinizin ve hatta düğünlerinizin de ev sahipliğini üstleniyor.

Tesisin her noktasını, 24 saat kapalı devre kamera sistemiyle izleyen özel eğitimli güvenlik ekibi, olası deniz kazalarına anında müdahale için hazır bekleyen cankurtaran ve sağlık ekibiyle Seanergy Beach Club, misafirlerinin can ve mal güvenliğini de ihmal etmiyor.

Sezonluk üyelerine özel imkanlar ve özel indirimler de sunan Seanergy Beach Club'ın, üye olmayanlar için kişi başı giriş ücretleri; hafta içi 15, hafta sonu 30 TL.

Bütün bu imkanlardan yararlanmak ve Seanergy Beach Club'ın kendi organizasyonlarına sezon boyunca ücretsiz giriş hakkı kazanmak isteyenler için, tek kişilik sezonluk üyelik ücreti 300 TL iken, 14 yaş altı iki çocuğun da dahil edileceği sezonluk aile üyeliği 500 TL. Ayrıca sezonluk üyeler, yanlarında getirdikleri misafirlerine %25 indirimli giriş kazandırıyor.

(ensonhaber)

Yorum Yaz
-->
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !